Simon Pegg

Simon John Beckingham

7,9
23 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Simon Pegg

Ogladałam go ostanio w 3 filmach tj. "MI3" "Wysyp żywych trupów" i "Hot Fuzz" i powiem wam ze w tym ostatnim to nawet sexi wygladał. :) czytałam gdzies ze do roli schudł 13 kg i dobrze mu tak:) czekam na kolejne filmy :)

Wypasiona_Foczka

zabawne a myslalam ze tylko ja pomyslalam ze w HF jest sexy milo ze nie tylko ja:))) to pewnie przez ten mundur...pozdrawiam

Carolle

i lepiej wyglada bez brody i wasów. ja tam lubie gładkich chłopców :D

Wypasiona_Foczka

a wogole na niektórych fotkach wyglada jak ten koles z mumio :P

Simon
http://entimg.msn.com/i/150/Movies/Actors4/apegg0742977_150x200.jpg
Mumio(sory nie wiem jak on sie nazywa)
http://www.kabaret.art.pl/fotki/mumio.jpg

Wypasiona_Foczka

wiec tak jesli chodzi o zarost tez jestem "zdecydowana fanka" nie zarosnietych facetow "niedziedzie" ( celowo tak napisalam to nie blad) czy " gorillos" odpadaja juz na starcie!!!! co do podobienstwa hmmm cos w tym jest ale Simon ma cos czego Pan z Mumio nie ma A K C E N T !!!!!!! ten fajny brytyjski akcent:))) he he pozdrawiam

Wypasiona_Foczka

hehe swietne porównanie, naprawde są na tych fotach jak dwie krople wody! : P pozdrawiam

użytkownik usunięty
Cinkowsky

no jakoś nie przepadam za typem jego urody, ale w Hot Fuzz w tych okularach to był taki "dość'...:D

Carolle

no ja też :)))) On jest w ogóle sexy ... bałam się przyznać do tego ufff, no już mi lepiej :) Pozdrawiam fanki i fanów

Lucynica

jakie wyznania na filmwebie ;) jestem świeżo po obejrzeniu "Hot Fuzz" i też przyznam, że jest w tym filmie "wyjeb***e" (jak by powiedział Danny Butterman ;) ) atrakcyjny. zdziwiło mnie to, bo w poprzednim filmie, w którym go widziałam ("Wysyp żywych trupów") prezentował się przeciętnie. Jeśli chodzi o wygląd oczywiście, bo do gry nie miałam zastrzeżeń ;)

Wypasiona_Foczka

Uwielbiam go! Ma niesamowity talent komiczny i jest naprawdę seksi, temperament jest!;-)

Wypasiona_Foczka

heh dokladnie, niby nic, przecietny facet, a jednak ma coś w sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones