Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 635 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Dla mnie on zawsze już będzie Mr Darcy.

furmann

Za każdym razem jak czytam książkę to jako Darcy'ego wyobrażam sobie Colina. Był idealny w tej roli : )

beksi

dokładnie mam takie same zdanie i wrażenie jak czytam książkę ; :)
Colin taaaki idealny do tej roli :)

beksi

przez niego mam problem z docenieniem pozostałych adaptacji książek Jane Austen. po prostu w każdej roli męskiej widziałam tylko jego. szkoda, że nikt nie nakręcił cyklu pt. Colin Firth u Jane Austen lub coś w tym guście ;)

antygrafik

Coś w tym jest : )
Moim zdaniem Colin ma w sobie coś majestatycznego i doskonale pasuje do ról dżentelmenów, arystokratów z czasów Jane Austen, dlatego był idealny w roli Darcy'ego.

furmann

Dotychczas znałam go głownie z rol Bridget i Jak zostać królem... ale odkąd parę dni temu obejrzałam Dumę i Uprzedzenie, urzekł mnie do cna! Czy zauważyliście, ze ma to samo nazwisko filmowe w dwóch różnych filmach?:)))

misti27

Helen Fielding, autorka " Dziennika ..." była zauroczona rolą Colina w D.i U. i postać Darcy'ego w jej powieści jest świadomą inspiracją,a przy kompletowaniu obsady do filmu postawiła warunek, ze rolę Marca ma zagrać Firth.

muh

wow :D MUH, dzięki za informację, teraz to nabiera sensu :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones