Claudia Schiffer

6,8
292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claudia Schiffer

Taka z niej aktorka jak ze mnie baletnica, ale jest niewątpliwie jedną z najpiękniejszych kobiet świata.

emu_2

Piękna może i jest, choć ja (patrząc w kategoriach: czy chciałabym wyglądać tak jak ona) wybrałabym Nicole Kidman.
Talentu niewątpliwie do grania, lub jakiegokolwiek artystycznego, nie ma żadnego (inaczej byłyby już jakieś przebłyski). Ma natomiast talent do trzepania pieniędzy - robi drewniane miny tą swoją wielką szczęką w wielu reklamach i kosi forsę. Choć zrobiła wielką karierę, bo jest dość znana na świecie, to podobnie jak Cindy Crawford, jest prostą dziewczyną, która skupia się głównie na wychowywaniu dzieci.

Jorjan

hm :prostą" trochę to obraźliwe lepiej powiedzieć ZWYKŁĄ:)

emu_2

Co ty opowiadasz za bzdury, ona niby piękna? dobry żart ; )

nudecroft

Jest piękna, to nawet nie podlega dyskusji..

Majeczka10

Oczywiście, że Claudia Schiffer w porównaniu z aktualną urodą Jocelyn Wildenstein jest piękna. Albo Claudia w zestawieniu z Tori Spelling wygląda bardzo korzystnie.

Majeczka10

Jednakże Claudia Schiffer w zestawieniu z takimi kobietami jak Alexzandra Johnson z roku 2000, oraz z Donną Dixon z roku 1985 to Claudia wygląda nieciekawie i słabo przy nich wypada. Tak więc nie można tak jak ty to robisz czyli uogólniać i pisać że Claudia jest piękna bo to bzdura.

nudecroft

Nic nie uogólniam, wyrażam własne zdanie i nie lubię porównań bo wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś ładniejszy od danej osoby, chociaż z twoją opinią się nie zgodzę, bo nawet w porównaniu do wymienionych przez ciebie osób Claudia wciąż pozostaje piękną kobietą i absolutnie nie można powiedzieć, że gorzej wypada w zestawieniu jakie przedstawiłaś, chociaż oczywiście masz prawo do własnego zdania..

Majeczka10

Majeczko10, rozumiem że ta dziesiątka to Twój wiek?? a więc masz przed sobą całe życie i z pewnością spotkasz na swej drodze niejedną piękność, która będzie z pewnością ładniejsza od wypromowanej przez media Claudii Schiffer ;)

nudecroft

Jesteś w błędzie nie mam 10 lat i widzę, że nie masz dystansu do siebie, nie przyjmujesz innej opinii niż swoja własna, powinnaś nad tym popracować, ja nadal podtrzymuje swoją wcześniejszą wypowiedź i tak jak wcześniej napisałam uważam, że każdy ma prawo do własnego zdania z czym jak widzę się nie zgadzasz..

Majeczka10

Nie, nie zgadzam się tylko z tym, że ogólnie panuje opinia że Claudia to piękność i kreowana jest na jakieś Bóstwo. W rzeczywistości tak nie jest a ty uległaś jakiejś zbiorowej manipulacji. No dobra każdy ma prawo do własnego zdania. Mojej mamie np nie podoba się Claudia Schiffer za to uwielbia i jest fanką urody Cindy Crawford. (kiedy Cindy była młodsza). No i tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones