PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 513
ocen
7,6 10 1 263513
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość
ocenił(a) film na 9
McLlovin

chyba kpisz...

other_disasters

chyba nie

McLlovin

Na pewno tak, to komedia angielska nie amerykańska :-)

kingi1

Na początku chciałem napisać: "Równie tandetna co typowo amerykańskie komedie romantyczne" , ale patrząc na kraj produkcji
produkcja: USA, Wielka Brytania
dodałem słowo "inne".
Jednyym słowem - tandeta.

McLlovin

To teraz obejrzyj sobie nasze rodzime (głównie produkcji TVN) tzw. komedie romantyczne :-)

kingi1

ta komedia romantyczna jak i równierz inne są o 100 razy lepsze od polskich pseudofilmów, ale niezmienia to faktu że to tandeta

McLlovin

Według Ciebie, ja mam odmienne zdanie. Ale cieszę się, że zgadzamy się chociaż w kwestii polskich produkcji ;-)

ocenił(a) film na 9
McLlovin

Oj tak. Polskich produkcji raczej nic nie przebije, ale Love Actually to całkiem przyjemny film, nie wybitny, ale równiez nie tak beznadziejny jak amerykańskie komedie romantyczne. Gołym okiem widać, że to zupełnie inny poziom.

other_disasters

amerykańska czy brytyjska żadna różnica cały ten gatunek filmowy to jedna wielka tandeta

ocenił(a) film na 9
McLlovin

Skoro tak twierdzisz... Mi się podoba ten film i dlatego go bronię, ale szanuję twoją opinię.

other_disasters

więc ja poszanuję twoją i zakończę dyskusję

McLlovin

dzięki Bogu :-) pozdrawiam :-)

ocenił(a) film na 6
McLlovin

"O 100 razy lepsze od polskich pseudofilmów"
Mógłbym powiedzieć to samo o naszych filmach, mamie wiele dobrych produkcji lepszych od tej :)

A sam film przyjemnie się oglądało, jednak miejscami było za "cukierkowo i bajkowo", nie mniej jednak przyjemna komedyjka.

kowal1528

o naszych filmach tak, ale nie o naszych pseudofilmach

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Niestety - zgadzam się.
Mocno pretensjonalny , cudownie pustorozrywkowy.
"Urozmaicone" słownictwo i niewyszukane sceny-prowokacje niewiele tu "ratują".
Więcej nie napiszę , bo sporo jest tu wielbicieli tego dzieła , których pozdrawiam i przepraszam.

maroc

wybaczamy :-)

ocenił(a) film na 6
kingi1

Naprawdę - cenię sobie to wybaczenie , wszak trochę narozrabiałem .
Ale , aby zawiało optymizmem : "Notting Hill" którego p.Curtis jest scenażystą - o niebo lepsze ! (choć niżej punktowane - co dziwić nie musi).
Jednak każdemu typowi widowni coś się należy (tolerancja - to podstawa).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones