PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 450
ocen
7,6 10 1 263450
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Mnie ujęła scena, kiedy jeden z facetów przychodzi pod drzwi żony swego kumpla, odpala "jamnika" i pokazuje jej kartoniki z napisami. Jest w tej scenie coś takiego... sam nie wiem, ale pamiętam ją do dziś. :)

ocenił(a) film na 8

wiem o co ci chodzi, po prostu ta scena pokazuje zupełnie bezinteresowną miłość, bo przecież facet wiedział, że nie ma szans ale zdecydował się wyznać co czuje :)w życiu ciężko się z czymś takim spotkać...

ocenił(a) film na 10

Jest to naprawdę dobra komedia romantyczna.A ta scen...poprostu piękna i taka inna.Chłopak kocha dziewczyne u której nie ma szans,bo jest męzatką,a i tak mówi jej co czuje.I to jest piękne,z jego strony.Uwielbiam tą scenę.

użytkownik usunięty
plistek43

Może i by miał szanse, gdyby odważył się do niej zalecać wcześniej, on taki nieśmiały był...

użytkownik usunięty

I jaki z tego morał wynika? Że trzeba brać byka... w tym przypadku jałówkę, za rogi. Bo potem może już być za późno. ;)

użytkownik usunięty

Ja ileś razy obejrzałem ten film przede wszystkim dla tej sceny bo jest ona po prostu piękna pod każdym względem.

ocenił(a) film na 8

Dla mnie to najgorsza scena w filmie. Jak można wyznawać miłość żonie przyjaciela?? Przecież mógłby jej namieszać w głowie itp skoro tyle milczał powinien się schować z tymi swoimi kartonikami. Co za nielojalność.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones