PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 454
oceny
7,6 10 1 263454
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

którą tak świetnie mi śię oglądało, nie przepadam za tym gatunkiem, bo z natury jest trochę kiczowaty, ale "To właśnie miłość" wprowadziło mnie w prawdziwy zachwyt, wzruszyłam się, a jednocześnie uśmiałam:), to bardzo pozytywny, dający dobrą energię film. Polecam, szczególnie w grudniu:)

ocenił(a) film na 8
Bozenka

Sympatyczny, ale gdzie mu do "Kiedy Harry poznał Sally"...

ocenił(a) film na 9
hauser

"Kiedy Harry poznał Sally" też mi się bardzo podobało, ale raczej mnie tak nie rozbawiło. Szczerze powiedziawszy to nie pamiętam kiedy oglądałam "Kiedy Harry...", a ten film komentuje na "świeżo". Ale, fajne określeni, sympatyczny filmik.

ocenił(a) film na 9
Bozenka

A w sumie tak nawiasem, to dopiero teraz zcziłam się, że jest kilka komedi romatycznych które bardzo lubię.

Bozenka

No bo film dobry jest. Druga komedia romantyczna, którą w życiu dooglądałem do końca (ta pierwsza to "Dobry Rok").

Bozenka

Mnie też się podobał ten film :P Przyjemnie się go ogląda. A najbardziej podobał mi się Alan Rickman w roli Harry'ego :P Jedna z lepszych komedii romantycznych jakie widziałem. Oceniam 8/10.

ocenił(a) film na 9
Bozenka

z reguły komedii romantycznych też nie lubię, ale ta wprowadziła mnie w cudowny, optymistyczny, magiczny nastrój. i z coraz większym zniecierpliwieniem czekam na święta;>
pozwala się uśmiechać cały czas, a to duży plus.

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones