PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 513
ocen
7,6 10 1 263513
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

9/10 -polecam goraco

ocenił(a) film na 9

co za niezwykły film ! jak 10 plastrów miodu na strapioną duszę ,powiew radosci z przesłaniem dla nas ludzi,że miłosć potrafi WSZYSTKO i jest Wszystkim.Puzle ludzkich historii opowiedziane w liryczny sposob by stworzyc jeden obraz prostej,prawdziwej ,uniwersalnej miłosci.Do tego wspaniała gra aktorska i wyjątkowa muzyka tworzą film tak niezwykły ,że na dlugo zostaje w pamięci -rewelacja

ocenił(a) film na 9
enera

nie sposób się nie zgodzić z Twoimi słowami, enera :) Ten film jest bardzo pozytywny i... po prostu nie mogę sobie wyobrazić Świąt bez obejrzenia go! :)

ocenił(a) film na 9
martynab

cieszę się ,ze mamy podobne zdanie:-) tak , są takie filmy jak ten -lubię je nazywać perełki- które głaszczą naszą duszę i przypominają nam ludziom o mocy miłości:-)pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 9
enera

przekaz jest prosty- "All you need is love" :)

ocenił(a) film na 10
enera

Obejrzałam ten film już .... nawet sama nie wiem ile razy :D Mogę go oglądać na okrągło, po prostu go uwielbiam :) Jest miły, łatwy i przyjemny, ale nie jest głupi. Poza tym aktorów bardzo fajnie dobrali. Alan Rickman, Emma Emma Thompson, Hugh Grant, Colin Firth, Keira Knightley, Bill Nighy i Liam Neeson w jednym filmie.. to oczywiste, że film musi być rewelacyjne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones