PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99390}

To właśnie miłość

Love Actually
7,6 263 513
ocen
7,6 10 1 263513
7,3 35
ocen krytyków
To właśnie miłość
powrót do forum filmu To właśnie miłość

Cudowny klimat Świąt, piękny soundtrack, miła atmosfera, fajna fabuła. Nie lubię filmów romantycznych, ale ten film jest arcydziełem. Zamierzam obejrzeć go ponownie w Święta Bożego Narodzenia.

ocenił(a) film na 9
medykydem

Film świetny, naprawdę polecam każdemu...

medykydem

Również uważam że film jest świetny :) klimat i cała otoczka świąt wprowadza mnie w pogodny nastrój. Jedyne co w tym filmie może być dla niektórych z lekka denerwujące to duża ilość wątków. Ode mnie 9/10, bo mam do tego filmu duży sentyment.

ocenił(a) film na 9
Squesher

dla mnie to właśnie jest pozycja obowiązkowa w święta ;)

ocenił(a) film na 10
Squesher

A mnie wcale ilość wątków nie razi. :) Przeciwnie, właśnie film jest ciekawszy i widz cieszy się, widząć że kolejni bohaterowie są jakoś ze sobą powiązani. Magiczny, wspaniały film, przy zakończeniu którym mam ciarki. Wspaniały. 10/10!!!

Niedzisiejsza_Emily

Film świetny to prawda, jedna z moich ulubionych komedii romantycznych :) Ilość wątków też mnie nie przeraża, ale z tego co pamiętam oglądając ten film po raz pierwszy, przez 1/4 filmu byłem trochę zamieszany, ale to pewnie tylko moje odczucie ;p Hehe, magiczny to dobre określenie, a do tego jak na komedię romantyczną przystało - zabawny, z dobrym poczuciem humoru (a wiadomo, nie zawsze komedia = zabawna :)

Squesher

To mój ukochany film uwielbiam go oglądam go zawsze w grudniu bo wtedy jest taki czas oczekiwania do świąt i w tym filmie też tak jest cały film jest boski ale mi najbardziej podobają się sceny te z lotniska początkowe i końcowe żaden film tak nie utkwił mi w pamięci jak ten :)))))))))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones